حریم خصوصی

پسندی بر حفظ اطلاعات و حریم خصوصی کاربران خود تاکید ویژه‌ای دارد. شما به عنوان یکی از اعضای پسندی برای ایجاد حساب کاربری، اطلاعاتی نظیر شماره تلفن و ایمیل و آدرس وارد خواهید کرد که تنها برای ارائه‌ی خدمات بدون نقص از طرف پسندی کاربرد دارند و نزد ما محفوظ خواهند ماند. گفتنی‌ست که از این داده‌ها برای ارسال محصولات استفاده خواهیم کرد. همچنین مطالبی مانند خبرنامه پسندی، تنها در صورت ابراز علاقمندی شخصی شما به آدرس ایمیل‌تان ارسال خواهد شد و در هر زمانی که بخواهید می‌توانید از آن انصراف دهید. شماره تلفن اعضا نیز تنها برای ارسال پیامک جهت در جریان گذاشتن شما از روند ارسال محصول استفاده خواهد شد. تمام فرم‌ها و اطلاعاتی که شما در سایت وارد می‌کنید، به کمک تکنولوژی SSL رمزنگاری و محافظت می‌شود و امکان سرقت اطلاعات به هیچ عنوان وجود ندارد.

پذیرفتن کوکی‌ها برای مشاهده سایت الزامی نیست. با این حال خاطر نشان می‌کنیم که عملگر سبد و ثبت سفارش در سایت تنها با فعال ساختن کوکی‌ها امکان پذیر است. کوکی‌ها فایل‌های تکست مختصری هستند که وقتی شما صفحات سایت را مشاهده می‌کنید، روی مرورگر ویندوز و همچنین حافظه سیستم شما دخیره می‌گردند و کامپیوتر شما را به عنوان یک کاربر مشخص به سرور ما معرفی می‌کنند. در هنگام بازدید شما از وب‌سایت فروشگاه اینترنتی پسندی، کوکی‌های مشخصی برای تحلیل استفاده کاربران از این وب سایت بر روی کامپیوتر شما نصب می‌شود. این کوکی‌ها شامل اطلاعات شخصی شما مانند نام، آدرس ایمیل، آدرس پستی و یا شماره تلفن شما نخواهند شد. مهمترین استفاده این کوکی‌ها تحلیل و بررسی رفتار کاربران برای نمایش تبلیغات مناسب به آن‌ها خواهد بود.

شما می‌توانید تنظیمات مرورگرتان را به نحوی تنظیم کنید که کوکی‌ها را نپذیرد، اما این کار باعث می‌شود استفاده شما از سایت با محدودیت‌هایی مواجه شود. خواهش ما از شما این است که به ما اعتماد کنید و با خیالی آسوده از این که کوکی‌ها شامل هیچ گونه استفاده از اطلاعات شخصی شما نمی‌شود و همچنین هیچ ویروسی کامپیوتر شما را تهدید نخواهد کرد، آنها را فعال کنید.