شرایط حمل و تحویل کالا

محصولات با توجه به نحوهٔ پرداخت، در تهران از طریق پیک و در شهرستان‌ها از طریق پست جمهوری اسلامی ایران، تیپاکس، پیشتاز و چاپار ارسال خواهند شد. تیپاکس و پست جمهوری اسلامی ایران در پرداخت نقدی، و پیشتاز و چاپار در پرداخت آنلاین انتخاب خواهند شد.

سفارش‌هایی که تا ساعت ۱۱ روزهای کاری شنبه تا چهارشنبه ثبت شوند، در همان روز ارسال می‌شوند. سفارش‌هایی که بعد از ساعت ۱۱ و یا روزهای پنجشنبه، جمعه و تعطیلات رسمی ثبت شوند، در اولین روز کاری بعد پردازش خواهند شد.

اگر مبلغ سفارش از پیش پرداخت شده باشد، صاحب پروفایل یا شخص دیگری که صاحب پروفایل نام، آدرس و تلفن وی را برای تحویل گرفتن سفارش وارد کرده است، هنگام دریافت کالا باید کارت شناسایی معتبر  مانند کارت ملی همراه داشته باشد.

هنگام تحویل محصول، برگه‌ای با عنوان «برگه تحویل کالا» دریافت می‌کنید که در واقع سندی است که پسندی آن را به هنگام تحویل کالا به شما، در اختیارتان خواهد گذاشت. این برگه فهرستی از انتظارات پسندی از شما به هنگام دریافت و پذیرش کالاست. پسندی فرض می‌کند که شما به عنوان مشتری با امضای این برگه، از شرایط و ضوابط پذیرش کالا و بازگرداندن آن مطلع هستید. بر این اساس از شما انتظار می‌رود که پیش از پذیرش سفارش خود، کالای ارسالی را به طور کامل و درست بررسی کنید و از تطابق اطلاعات روی جعبه با کالایی که در سایت ثبت کرده‌اید، اطمینان حاصل کنید. با این حال اگر در زمان شروع استفاده از محصول به مشکلی برخوردید، خوشحال خواهیم شد که برای حل آن با تیم خدمات مشتریان پسندی تماس بگیرید.